vybrané maminky se svými potomky otestovali Mluvícího polárního medvěda od Fisher-Price. A jak to dopadlo?

image
otestováno
Počet recenzí
15
jak jste hodnotili
5
7x
4
5x
3
3x
2
1
doporučuje
80 %
Testováno v období
od 3. 10. 2022
do 20. 11. 2022

Mluvící polární medvěd Fisher-Price  

Interaktivní vkládačka z Fisher-Price® kolekce Linkimals™: Mluvící polární medvěd se svítícím obličejem a špičkovým vzdělávacím obsahem je skvělým pomocníkem pro batolata při učení zábavnou formou. Vložte 5 barevných dílků pro pokročilé třídění tvarů do otvorů a aktivujte světla a výukový obsah.  

Hračka učí pokročilé tvary a barvy. Navíc, jakmile Mluvící polární medvěd pozná další Linkimals™ kamarády, vytvoří společnou hudební a světelnou show! (Další Linkimals™ hračky jsou prodávány zvlášť.)


Hlavní přednosti:

  • Interaktivní hračka pro děti od 18 měsíců
  • Vhodné pro učení tvarů a barev
  • Svítící obličej medvídka
  • Kvízové tlačítko pro ještě více zábavy
  • Hračka mluví česky


Více informací o produktu najdete TADY.Hodnocení
15
avatar
Karolina
Hračka je velmi šikovně vyrobená, krásně bliká, hraje velmi nahlas a splňuje očekávání. Určitě nám vydrží na dlouhou dobu a je fajn, že se dá spárovat a dalšími výrobky značky Fisher Price. Určitě velmi podpoří schopnost rozvíjet dítě v mnoha směrech.
klad Barvy blikání
klad Nastavení hlasitosti
klad Málo písniček
klad Mohlo by říkat více frází
příloha
avatar
Michaela
Interaktivní hračky od firmy Fisher Price jsou asi nejlepší volbou pro malé i starší děti. Polární mluvící medvídek je skvělá volba pro naučení tvarů jako je obdélník, ovál, trojúhelník, pětiúhelník, půlměsíc. Děti se naučí při hře i základní barvy. Medvídek krásně povídá a svítí. Jako kladnou stránku hodnotím, volbu hlasitosti. Je to velmi příjemné, když na děti hračka nekřičí. Medvídek učí děti i snadné kvízi. Dále si osvojí i uchopení hraček do ruky. Do medvídka se naučí i tvary dávat zpět. Jelikož se blíží i čas Vánoc tak bych tuto hračku určitě doporučila jako velmi pěkný dárek.
klad Barevné provedení
klad Možnost volby hlasitosti
klad Příjemný hlas medvídka
příloha příloha příloha
avatar
Kateřina
Hračka je úměrně velká, žádné extra velké monstrum, co zabere zbytečně moc místa. Zároveň ale zaujme, medvídek je roztomilý a má netradiční tvary. Líbí se mi možnost propojení s dalšími hračkami z kolekce. Tvary se krásně dají chytit i nejmenším ručkám, můžou se vkládat oboustranně a to velmi oceňuji. Kvíz je jednoduchý, ale zároveň zaujme.
klad Množství hlášek
klad Provedení
klad Neobvyklé tvary
klad Kompatibilita s ostatními zvířátky z řady
klad Cena je trochu vyšší
příloha
avatar
Jana
Mluvící polární medvěd Fisher-Price je super interaktivní hračka pro děti. Která je naučí hravou formou barvy,tvary a čísla. Super je že i dítěti dává naučné a jednoduché otázky kam patří určitý tvar a nebo jakou má barvu. A tím pádem se dítě lehce toto naučí
klad Tvary akorát do dětské ruky
klad Lehké a naučné otázky
klad Pěkné písničky
příloha příloha příloha
avatar
Veronika
Hračka - mluvící polární medvěd je naprosto boží, zabaví každé dítě. I menší než se uvádí oficiálně na hračce. Hračka je interaktivní, mluví, zpívá.. je vzdělávací, učí tvary i barvy, popř. i písničku. Jednotlivé díly se dají z medvídka vyndat a hrát si s nimi. Dítě se pomocí této hračky zlepšuje jak v motorice, tak pak u starších dětí naučí jednotlivé barvy i tvary. Doporučuji.
klad interaktivita
klad výuka
klad uživatelsky příjemná
příloha
avatar
Táňa
Pěkná hračka, která děti hravou formou učí barvy, tvary a čísla. Dítě má za úkol podle instrukcí hledat správný tvar a barvu, dílek vytáhnout. Poté podle instrukcí opět tvary vkládá zpět. Dvouletou dceru baví a hraje si s ní často. Doporučuji pro děti od dvou let.
klad hezký design
klad příjemný zvuk
klad nic
příloha
avatar
Hana
Mluvící polární medvěd, je nádherná ,barevná a kvalitní hračka. Je opravdu vyrobená z kvalitního materiálu, což ja, jako matka od divokého chlapce, velmi ocením. Na první pohled syna medvídek velice zaujal, hrál si s ním, ale po nějaké době ho přestal bavit. Je to hlavně z důvodu, že medvídek mluví dost pomalu a hodně dětsky na což syn není zvyklý a potřebuje být pořád v pohybu. Myslím, že pro holčičky kolem 2 let je medvídek skvělý dárek.
klad Barevnost
klad Možnost propojení s dalšími hračkami od Fisher price
klad Pomalá mluva
příloha
avatar
Zuzana
Poprvé, když syn hračku polárního medvídka uviděl, nechtěl ho dát z ruky a mohu říci, že ho hračka pořád velmi baví. Syn se u hračky sám zabaví, zkoumá tvary, barvy, zvuky. Nejvíce se mu líbí, jak medvídek svítí a mění barvy ve tmě. Za celou rodinu, hlavně za syna, mohu potvrdit velkou spokojenost.
klad Barevné provedení
klad Písničky
klad Volba hlasitosti
klad Jednoduché ovládání pro děti
klad Český jazyk
klad Vyšší cena
příloha příloha příloha
avatar
Tereza
Medvidek je super pomocník při učení barev a tvaru a vkládání . Medvidek pokládá i různé otázky a při splnění úkolu pochvali :) je to super na motivaci dítěte . Má dvě hlasitosti a jednoduché ovládání . Tvary jsou v ideální velikosti pro malou rucicku
klad Jak mluvi
klad Jaké má otazky
klad Velikost
klad Barvy
klad Nic
příloha příloha
avatar
Marie
Syn má 2,5 roku, hračka se mu líbí, ale z edukativního hlediska už pro něj nemá žádný přínos. V popisku se sice uvádí, že procvičuje pokročilé barvy a tvary, ale reálně je tu jen pět jednoduchých barev a tvarů, které už dávno zná, pro děti 2+ let bych ocenila větší pestrost. Škoda, že nějak nepracuje i s čísly, která jsou vytištěná z druhé strany kostky, to by určitě prodloužilo "dobu použití" i na starší děti. U nás je nejoblíbenější tlačítko na zapínání a zesilování a taky ta jedna písnička, která tam občas hraje (škoda, že se nedá nějak cíleně "spustit", malý do toho mlátí tak dlouho, dokud se jí nedočká). :-D Jinak provedení se mi líbí, ale jak říkám, před rokem bych hračku ocenila více, takhle mi u ní chybí nějaký větší přínos.
klad čeština
klad možnost nastavení hlasitosti (tišší/hlasitější)
klad kvíz
klad kvalitní provedení
klad akorátní velikost
klad velmi omezené funkce
klad cena
klad pro 2,5leté dítě už nemá moc přínos
příloha
avatar
Hana
Polární medvěd je interaktivní hračka pro batolata. Dle výrobce je určena pro děti od 18 měsíců, což mi ale přijde jako velice nízký věk vzhledem k tomu, co medvěd umí. Výhodou je interakce, medvěd dokáže s batoletem komunikovat ve formě jednoduchých pokynů, zpívá písničky, učí tvary a barvy. Za správně vložený tvar dítě pochválí. Nevýhodou jsou ale příliš složité tvary pro 18 měsíční dítě, např. pětiúhelník mnohdy neznají ani děti na základní škole. Nápad na interaktivního medvěda je velice dobrý, ale pro děti od 18 měsíců by to chtělo jednodušší tvary. Medvěd má dvě úrovně hlasitosti, ale obě dvě jsou velice hlasité, chtělo by to ještě třetí polohu úrovně zvuku.
klad interaktivní hračka
klad svítící oči
klad napájení na baterie
klad složité tvary
klad příliš vysoká hlasitost
příloha příloha
avatar
Alena
Velmi hezky a kvalitně provedená hračka pro osvojení základních barev a tvarů. Doporučený věk od 2 let je zcela adekvátní pro plné využití hračky. Dříve by to dle mého nemělo smysl. Hračka je příjemně nazpívaná a namluvená, hraje hezké písničky. Super je propojení s ostatními Linkimals hračkami od Fisher price, úžasně na sebe reagují a navazují. Jako rodič oceňuji možnost ztlumení zvuku. Místo oválu bych tedy dala spíše kolečko. Medvídek se dá i postavit.
klad Dvě úrovně hlasitosti
klad Příjemný hlas
klad Jednoduché ovládání
klad Jednoduché pokyny
klad Propojení s ostatními Linkimals od Fisher Price
klad Kvalitní zpracování
klad Jemné podsvícení očí
klad Místo oválu bych dala spíše kolečko
klad Vyšší cena na to, kolik toho umí
příloha příloha
avatar
Lucie
Mluvící polární medvěd dceru ihned zaujal. Mluví česky, jednoduše, v rýmech. S medvídkem lze hrát několik her - při vytahování tvarů medvídek tvary pojmenovává, lze hrát hru Hledání, kdy medvídek určuje tvary a dítě poté vkládá do správné zdířky. Medvídek zpívá písničky na tvary a barvy, taková chytlavá a jednoduchá melodie právě pro malé děti. Sem tam se medvídek zasměje, zabručí, což se dítěti moc líbí. Je to hezky hravé. Tvary jsou akorát do dětské ruky, zdířky jsou dostatečně velké, není nutné na tvary tlačit. Velkou výhodou jsou dva stupně zvuku.
klad Jednoduché pokyny
klad Zvuky medvěda
klad Písničky
klad Svítící oči
klad Dva stupně hlasitosti
klad Jednoduché ovládání pro dítě
klad Trochu mi nesedí, že dítě poznává ovál a ne kolečko,
příloha
avatar
Marie
Hezká hračka, splňuje očekávání, syn byl spokojený. Možná by toho mohl umět víc, třeba víc písniček, příběhy... Syn zatím jen vytahuje a znovu vkládá tvary, medvědovými pokyny se neřídí, tak je fajn, že ho to hračka naučí. Je dost bytelný, zatím neurvalému zacházení úspěšně odolává.
klad Kvalitní plast
klad Jemné podsvícení
klad Možnost ztlumit zvuk
klad Tužkové baterie
klad Vyšší cena
klad Málo toho umí
příloha
avatar
Lucie
Dnes nám dorazil k testování polární medvídek od značky Fisher-Price Klukům se zalíbil hned od začátku a já jsem z něho taktéž nadšená Hodně nás překvapilo , když si medvídek začal povídat s lenochodem kterého už jsme měli doma Edice linkimals mezi sebou totiž umí komunikovat, takže si navzájem odpovídají a zpívají společně písničky . Medvídek učí tvary , barvy ale i čísla zábavnou formou a pokládá dětem záludné otázky díky kterým si krásně procvičí paměť Rozhodně se vyplatí medvídka pořídit , třeba jako Vánoční dárek
klad Zpracování
klad Učí tvary barvy čísla
klad Zpívá hezké písničky
klad Komunikuje s další hračkou od Fisher-Price
klad Mohl by mluvit hlasitěji
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel