osvoboďte svůj ucpaný nos zdarma s produktem Omega Pharma - Physiomer Express 20 ml

image
otestováno
Počet recenzí
33
jak jste hodnotili
5
23x
4
7x
3
1x
2
1x
1
1x
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 13. 2. 2024
do 3. 3. 2024

PHYSIOMER EXPRESS


Co je to Physiomer Express a k čemu se používá:

Physiomer Express nosní sprej je přírodní a účinný dekongestant (snižuje otok nosní sliznice). Je klinicky prokázáno, že uvolňuje nos do 1 minuty a ulevuje od nepříjemných příznaků, hlavně při nachlazení a zánětu nosohltanu, rýmy, ucpaného nosu, kýchání a pocitu tlaku v hlavě.

Physiomer Express kombinuje hypertonickou mořskou vodu s esenciálním olejem Niaouli a aroma máta-eukalyptus globulus. Bez obsahu léčiv (vazokonstriktory, kortikosteroidy). NEZPŮSOBUJE ZÁVISLOST, šetří nosní sliznici a nezpůsobuje vysušování.

Na co je Physiomer Express vhodný:

Physiomer Expres je sprej pro rychlou a dlouhodobou úlevu:

  • Uvolňuje nos za pomoci osmotického působení
  • Odvádí nosní sekret
  • Čistí nos drenážním efektem: přispívá k odstranění přebytečného sekretu spolu s bakteriemi a viry zachycenými v hlenu.

Dávkování:

Physiomer Express je vhodný pro dospělé a děti od 6 let. Balení obsahuje 20 ml. Děti od 6 do 15 let: 1 vstřik do každé nosní dírky až 4x denně. Dospělí a děti od 15 let: 1 vstřik do každé nosní dírky až 6x denně.

Více informací TADY.


Hodnocení
33
avatar
Martina
Přešla jsem na Physiomer Express, když už jsem nemohla používat sprej s účinnou látkou při oboustranném zánětu středního ucha. Narozdíl od sprejů s účinnou látkou lze používat až 6x denně, což v období stále ucpaných dutin velmi cením. Při silné rýmě je super silné mátovo eukalyptové aroma, při odeznívajicí rýmě může být i nepříjemné krátké pálení, které ale rychle odezní.
klad Rychlá úleva
klad Možnost častější aplikace
klad Po užití není pocit suchého nosu
klad Nevzniká závislost
klad Krátké pálení po použití
klad Nemožnost užívat při astma
příloha
avatar
Lukáš
Kapky do nosu Physiomer Express se snadno aplikují. Stačí 1-2 stříknutí a do 1 minuty cítíte úlevu. Líbí se mi, že jsou z mořské vody. Kapky jsou kompaktní, takže lze vzít kamkoliv. Po aplikaci kapičky vůbec nepálí. Jen by mohli být i pro menší děti.
klad Nepálí
klad Přírodní složení
klad Účinkuje do 1 minuty
klad Neni vhodný pro malé děti
příloha
avatar
Denisa
Jedná se o mořskou vodu z přírodních zdrojů, bez umělých konzervačních látek a chemických přísad což mi velmi vyhovuje. Mořskou vodu používám vždy jak cítím, že na mě jde nachlazení a tato mi dost vyhovuje. Používám ji 3 krát denně - ráno, odpoledne, večer po 1 vstřiku do každé dírky. Vyhovuje mi a koupím další
klad Účinnost
klad Bez umělých látek
příloha
avatar
Zuzana
Produkt je dostatečně velký, je fajn, ze je plastový a nerozbije se. Má příjemnou mentolovou vůni a nemám z ni pocit, ze bych si dávala mořskou vodu přímo, což nebývá příjemné. Úplně rymu nezastavi, ale dychalo se mi lepe. Určitě je plus, ze nezpůsobuje závislost.
klad Vůně
klad Balení
klad Zatím nic, ale pořádnou rymu jsem už neměla
příloha
avatar
Tomáš
Physiomer Express je skvělý nosní sprej! Používám ho při rýmě nebo ucpaném nosu a vždycky mě rychle uvolní. Líbí se mi jeho přírodní složení bez chemikálií, které je šetrné k mé citlivé sliznici. Aplikace je snadná díky jemnému sprejovému systému, a navíc nezpůsobuje závislost. Doporučuji ho každému, kdo hledá účinnou a bezpečnou pomoc při problémech s nosními dutinami.
klad Rychle uvolňuje
klad Nezpůsobuje závislost
klad Musí se dávkovat pravidelně
klad Nestačí jen jednou denně
příloha
avatar
Eliška
Tento nosní sprej mě příjemně překvapil. Úleva nastala v podstatě ihned po aplikaci produktu. Recenzi píší až teď, jelikož jsem se stále rozhodovala, zda jsem s produktem 100% spokojena. Snadnost aplikace musím vyzdvihnout, i když by za mě aplikátor mohl být menší.
klad Rychlost úlevy ucpaného nosu
klad Mentolový pocit po aplikaci
klad Možnost užití dětmi
klad Velikost aplikátoru
klad Občas, když jsem daný sprej zmáčkla, tak mi z lahvičky nevytekla žádná tekutina
příloha
avatar
Kateřina
Sprej má velice jednoduché dávkování, jako klasický nosní sprej, ale narozdíl od ostatních produktů se mi líbí jeho přírodní složení. Největší plus pro mě je, že jej mohu používat často bez toho, abych si na něj vytvořila závislost. V nose trošku štípe, ale po pár vteřinách to přejde. Celkový efekt není tak silný jak bych čekala, ale na začínající rýmy je dostačující.
klad Nevzniká závislost
klad Zabírá hned
klad Příjemná vůně bylin
příloha
avatar
Miloš
Na tento produkt jsem byl hodně zvědavý, protože trpím často ucpaným nosem a bojím se závislosti na kapkách do nosu, je pro mě někdy těžké s ucpaným nosem usnout. Po zkoušení spreje bohužel nepřišlo nadšení, ale prvotní zklamání, protože nos se do minuty neuvolnil. ale naopak ještě více ucpal. Tento stav neodezněl ani po několika minutách. Takže první test a noc se úplně nepovedla. Ale i tak jsem dal přípravku další šance následující dny. bohužel se situace dosti podobně opakovala. uvolnění nosu nepřicházelo, jediné co je chvilku v nose cítit jako kdyby tam byl eukaliptus. Další dny se ucpání v nose po použití přípravku Physiomer trošku zlepšilo, ale nikdy nedošlo k uvolnění nosu a zmizení obtíží s dýcháním nosem.
klad velikost balení
klad praktické použití spreje
klad neuvolnil ucpaný nos
klad neumožňuje zmírnění tlaku v hlavě
klad nefunkční přípravek
klad poměr cena výkon je nulová
příloha
avatar
Marek
Produkt se mi celkově líbil. Mezi jeho přední vlastnosti bych zařadil vůni, rychlou úlevu od ucpaného nosu, velký podíl slané vody a aroma máty. Osobně mi víc sedí stérimar, který má také velký podíl slané vody, stérimar možná také preferují z důvodu že ho používám delší dobu.
klad Vůně
klad Otevírání krabičky
příloha
avatar
Zdeněk
Produkt určitě k uvolnění nosu pomůže rychle. Velice příjemně a hodně výrazně je cítit máta. Po použití jsem tlak v hlavě necítil. Oceňuji, že sprej má klasickou pumpičku, díky které je použití velice jednoduché a příjemné. Myslím, že jej začnu používat místo klasické mořské vody.
klad mátová vůně
klad snadné použití
klad rychlý účinek
klad Slabší účinek než nosní kapky bez mořské vody
příloha
avatar
Daniela
Nosní sprej Physiomer Express obsahuje mořskou vodu, takže zvlhčuje nosní sliznici. Používala jsem při nachlazení, stříkala jsem do nosu vždy, když jsem nemohla dýchat cca 4x denně. Aplikace spreje je bez problémů. Po několika denním používáním jsem zaznamenala ústup rýmy. Velikost balení je dostačující, sprej se dobře aplikuje. Sprej bych doporučila na lehkou rýmu a na zvlhčení nosní sliznice.
klad účinek
klad balení
klad -
příloha
avatar
Martina
Mám chronickou rýmu. Physiomer Express mi trochu ulevil, ale přišlo mi, že na rozdíl od jiných hypertonických produktů tolik nepodporuje smrkání. Esenciální olej byl na mě až moc aromatický, při častějším používání to není moc příjemné. Použití je snadné, v kabelce neteče.
klad Snadné použití
klad Moc aromatický esenciální olej
klad Nepodporuje tolik smrkání
příloha
avatar
Martina
Nos uvolní rychle. Je mentolový, takže příjemně protáhne. Vstřik je akorát, dobře a snadno se dávkuje. Neměla jsem pocit vysušeného nosu jako z běžných kapek. Výhodou je, že není návykový a může se používat i preventivně. Účinek vydržel dlouho. Ale neměla jsem klasickou rýmu, tak nevím jak bude účinný při úplně ucpaném nose.
klad obsahuje mentol
klad snadné použití
klad ulevuje rychle
klad mentol je lehce štiplavý
příloha příloha
avatar
Petra
U nás tento produkt přišel ve správný čas na testování . Obě děti i já jsme dostaly hrozně nachlazení . Proto tyto kapky byli naše spása . Musím říci že mě osobně opravdu stačil jeden vstřik a okamžitě jsem mohla volně dýchat . Úleva přišla okamžitě. Složení za mě naprosto dobré a pocit po použití skvělý ,protože nejsou jako ostatní mentolové kapky co po té nepříjemné v nose či krku pálí .
klad Slozeni
klad Rychla úleva
klad Praktické balení
klad Pijemny pocit po použití
klad Vůně
klad Zabírá okamžitě
příloha
avatar
Klára
Protože je kontraindikací těhotenství či kojení, mohl testovat jen muž. Chválil ho na alergickou rýmu. Při ucpaném nosu používal spíše jako doplněk ke klasickým kapkám do nosu. Výhodou je, ze nevzniká závislost. Trochu mu vadila vůně eukalxptu, ale nebylo to nic hrozného.
klad Dlouhodobé používání
klad Nevzniká závislost
klad Možno využít i při alergické rýmě
klad Nevýhodou je nemožnost využití během těhotenství či kojení
klad Při ucpaném nosu nutno využít s klasickými kapkami
příloha
avatar
Martin
Po vyzkoušení kapek první den jsem si řekl, že jsou příjemně mentolové ani moc ani málo. Mechanismus vstříknutí kapek je za mě ideální. Avšak po vstříknutí s ucpaným nosem se bohužel úleva v podobě úlevy nedostavila. Nicméně kapky jsou takto příjemné a nijak nos nedráždí.
klad Mechanismus vstříknutí
klad Příjemná intenzita mentolu
klad Neuvolnil nos
příloha
avatar
Jana
Physiomer Express nosní sprej je překvapivě velmi účinný prostředek pro uvolnění nosu při alergiích, nachlazeních a podobných příležitostech. Balení padne do ruky a velmi snadno se s ním manipuluje. Aplikace roztoku je díky jednoduchému mechanismu velmi snadná. Vstříknutí je přiměřené, není nepříjemné. Účinnost je opravdu rychlá. Opravdu se potvrdilo, co sprej slibuje a k uvolnění nosu došlo velmi rychle. Subjektivně se uvolnil tlak v nosní dutině a poměrně rychle došlo i k uvolnění sekretu. Oceňuji, že sprej má přírodní složení, je účinný a opravdu pomůže. Díky velikosti balení ho lze bez problémů nosit v kabelce, tašce nebo volně v kapse pro použití v případě potřeby prakticky kdokoliv. Mohu doporučit.
klad rychlá účinnost
klad vhodné balení
klad snadná aplikace
klad nic
příloha příloha
avatar
Daniil
Omega Pharma - Physiomer Express je nejlepší sprej do nosu, který jsem kdy měl. 100% účinnost a vydrží až do rána i při silné rýmě. Okamžitě pomohl při alergické rýmě. Po použití nedráždí a nepálí ani dutiny a ani sliznici. Snadné používání. Je třeba ho mít doma. Velice doporučuji!
klad Účinnost
klad Rychlost úlevy
klad Snadnost požívání
příloha
avatar
Žaneta
Physiomer Express funguje opravdu expresně a tedy splňuje, co slibuje na obalu. Momentálně mě opravdu zachránil před bolestí hlavy a ucpaným nosem, takže jsem spokojená. Má i fajn složení a může se používat vícekrát během dne. Ze začátku jsem však trochu bojovala s aplikací, sprej se musí pořádně stlačit, aby vystříknul, nejde to jen tak lehce, ale jde jen o zvyk.
klad rychlost účinku
klad složení
klad zpočátku trochu obtížnější aplikace
příloha
avatar
Ilona
Za mě naprostá spokojenost. Ihned po aplikaci nosního spreje jsem pocítila úlevu při dýchání. Aplikuji každý večer před spaním a budu používat i nadále.Na radu lékařky ORL musím neustále zvlhčovat nosní sliznice a tento spej to splňuje. Koupím další balení pro celou naší rodinu, oceňuji, že sprej neobsahuje kortikoidy, které jsem byla nucena také v minulosti užívat. Miluji pocit "čistého nosu" prakticky hned po použití.
klad Bez kortikoidů
klad Snadná aplikace
klad Okamžitý pocit úlevy
klad Praktické balení
klad Není, co by se mi nelíbilo
klad ---
klad ---
klad ---
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel