Právě testujeme vlasovou péči Schwarzkopf GLISS a těšíme se na recenze

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
100
konec testování
20. 5. 2024

Značka Schwarzkopf GLISS, která už několik desítek let pečuje o vlasy žen po celém světě, přichází pravidelně na trh s novinkami a vylepšenými recepturami. Tentokrát však přináší revoluci v péči o vlasy. Dopřejte svým vlasům péči, kterou si zaslouží, a vyzkoušejte novou generaci Schwarzkopf GLISS. Díky škále od 1 do 3 znázorněné přímo na obalu produktu bude nyní hračka najít tu správnou péči pro vaše individuální vlasové potřeby. Máte šanci otestovat 3 řady – Split Ends Miracle s maskou na vlasy Liquid Silk, Oil Nutritive a Ultimate Repair. Díky Schwarzkopf GLISS budete mít v porovnání s neošetřenými vlasy o 100 % silnější vlasy.

Vlasová péče Schwarzkopf GLISS

V každé vlasové rutině najdete šampon a expresní kondicionér ve spreji, který kromě snadného rozčesávání poskytuje vlasům i ochranu před teplem až do 230 °C. Dále v rutině najdete 4v1 masku na vlasy, která obsahuje HAPTIQ systém, který obnovuje vlasové vazby a obaluje vlas ochrannou vrstvou. Masku lze použít na 4 způsoby – je jen na vás, který vám bude vyhovovat. Lze ji použít před aplikací šamponu, jako kondicionér, jako maska či jako bezoplachový balzám. Všechny produkty Schwarzkopf Gliss jsou certifikovány PETA (nejsou testovány na zvířatech). Značka myslí i na udržitelnost: šampony obsahují až 91 % ingrediencí přírodního původu, kondicionéry 87 % a masky 97 % včetně vody. Obaly jsou zčásti vyrobeny z recyklovaných materiálů.


Split Ends Miracle a maska na vlasy Liquid Silk: 

Řada Split Ends Miracle je určená pro mírně poškozené vlasy se sklony k roztřepeným konečkům. Poskytuje úroveň péče 2 – střední péči. Split Ends Miracle řada kombinuje iontový komplex & olej z hroznových semínek pro regeneraci poškozených vlasových vláken, které dlouhodobě zaceluje, posiluje a čistí pro pocit silných a zdravě vypadajících vlasů. V balíčku najdete regenerační masku na vlasy Liquid Silk. Ta dodá vašim vlasům hedvábný pocit a zářivý lesk.


Oil Nutritive vlasová rutina:

Řada Oil Nutritive nabízí střední až hloubkovou úroveň péče (šampon a expresní kondicionér úroveň 2, maska na vlasy úroveň 3). Je vhodná pro lámavé vlasy, které jsou namáhané každodenním česáním a stylingem. Kombinace omega 9 a marulového oleje lámavé a poškozené vlasy intenzivně vyživí.


Ultimate Repair vlasová rutina: 

Řada Ultimate Repair je vhodná pro suché a silně poškozené vlasy především vlivem častého barvení, stylingu a působení tepla. Vlasům dodává keratin a intenzivně a hloubkově regeneruje vlasovou strukturu. Díky tomu budou vlasy odolnější a lesklé a budou se méně lámat.Více informací najdete ZDE.

Vybraní testeři

avatar
Petra T.
avatar
Lucie S.
avatar
Jana B.
avatar
Erika V.
avatar
Petra D.
avatar
Andrea Č.
avatar
Monika D.
avatar
Veronika D.
avatar
Viktorie S.
avatar
Žaneta M.
zobrazit všechny přihlášené
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel