Jak dopadne testování laku na vlasy HOLD-UP TOMAS ARSOV? těšíme se na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
165
jak jste hodnotili
5
148x
4
16x
3
1x
2
1
doporučuje
99 %
Testováno v období
od 10. 3. 2024
do 10. 4. 2024

Mysleli jste si, že je nemožné "udržet" hotový účes, aniž byste měli pocit, že je slepený a zatížený? Představujeme HOLD-UP. Lehký lak na vlasy s mikrodifuzí, který expresně rychle schne, drží účes, zabraňuje krepatění a navíc se dá večer z vlasů snadno vyčesat. Díky obsahu panthenolu dodává vlasům přirozený lesk a vitalitu.

Jedná se o první profesionální styling vyrobený v České republice!

TOMAS ARSOV HOLD-UP lak na vlasy 300 ml

Účinky

  • Flexibilní přírodní držení 
  • Dodává přirozený lesk
  • Zabraňuje krepatění 

Benefity

  • Snadno se rozčesavatelný  
  • Nelepí se, nekřupe  
  • S d-panthenolem (provitamin B5) pro přirozený lesk a vitalitu
  • Jemný rozprašovač/mlha
  • Superrychlé schnutí

Použití

Dobře protřepejte. Nastříkejte na hotový účes ze vzdálenosti 30 cm od hlavy.


Více informací TADY.


Hodnocení
165
avatar
Pavlína
Obal laku má velmi pěkný design. Má zajimavou, ale pro mě celkem příjemnou vůni. Možná ne všem ale bude vyhovovat. Lak se dobře drží a lehce nanáší, má pěkný rozptyl na vlasy, ale nezatěžuje vlasy. Lak vlasy neslepuje a vlasy jdou pěkně rozcesat a účes dotvarovat.
klad Design spreje
klad Rozptyl laku
příloha
avatar
Petra
Tento produkt předčil všechna má očekávání. Příjemně voní, vlasy vůbec nelepí a nezatěžuje. Netřeba umývat, dá se jednoduše vyčesat. Doporučuji všem na všechny typy vlasů. Dokonce jsem s ním nalakovala vlasy i dceři a super výsledek. Obě dvě jsme byly moc spokojené. Velikost balení vyhovuje, není potřeba nanášet žádnou velkou vrstvu a s sebou do kabelky není potřeba, účes vydrží po aplikaci celý den.
klad Příjemně voní
klad Jednoduchá aplikace
klad Snadné rozčesávání
klad Vydrží celý den
klad Nezatěžuje a neslepuje vlasy
klad Nic
příloha
avatar
Pavel
Lak na vlasy od Thomas Arsov jsem chtěl vyzkoušet už velmi dlouho, překvapil mě tím jak je lehký a jak výborně vlasy drží. Využívám ho i při sportovních aktivitách, kdy se velmi zapotím a i tak mi vlasy udrží formu. Myslím si že lepší lak na vlasy jsem ještě neměl.
klad Vůně
klad Lehkost
klad Výdrž
příloha
avatar
Tereza
Lak na vlasy TOMAS ARSOV HOLD-UP mne mile překvapil. Má specifickou vůně, která mi je ve výsledku velice příjemná. Lak perfektně drží, vlasy neslepuje a nezanechává je po aplikaci vlhké. Již po několik použitích mám vlasy lesklé a příjemné na dotek. Balení je elegantní a vkusné.
klad Elegantní balení
klad Neslepuje vlasy
klad Dobře se vyčesává
klad Specifická, ale mě příjemná vůně
klad Nezanechává vlasy vlhké
příloha
avatar
Adéla
Tento produkt mě překvapil svou krásnou vůni jak dlouho drží. balení je naprosto jednoduché na použití. balíček přišel naprosto krásně zabalený. Nejdříve jsem tomuto produktu moc nevěřila protože jsem vyzkoušela už mnoho takových to ale mile mě překvapil asi si budu kupovat nový po pár týdnech používání jsem naprosto spokojená
klad Vůně
klad Balení
klad Aplikace
klad Trochu špatný uzávěr
příloha
avatar
Agáta
Lak jsem poprvé otestovala na svém maturitním plese, a musím říct že tuto zkoušku zvládl na výbornou. Často mám problém že mi laky na vlasy naruší moje přirozené kudrny ale tím že lak vlasy ani trošku nezatěžuje tak kudrny vydržely krásně celý večer.
klad Vůně
klad Balení
klad Lesk
příloha
avatar
Adam
Lak je pro mě opravdu skvělým objevem. Vytváří lehkou texturu a dobře se aplikuje, aniž bych musel mít obavy z toho, že by mé vlasy byly lepkavé nebo tuhé. Stačí použít jen malé množství a výsledek je skvělý. Co se týče fixace, udržuje vlasy v perfektním stavu po většinu dne, aniž bych musel aplikovat další vrstvu. A co je nejlepší, nezanechává žádné zbytky ani pocit ztuhlosti. Vůně je příjemná a celkem nenápadná, což je pro mě důležité. Celkově jsem s lakem na vlasy od TOMAS ARSOV velmi spokojen a rozhodně ho doporučuji všem, kteří hledají kvalitní produkt s příjemnými vlastnostmi.
klad Textura
klad Pocit lehkých vlasů
klad Délka fixace
klad Vůně
klad Nepřišel jsem na nic
příloha
avatar
Valérie
Lak na vlasy Tomáš Arsov Hold-Up mě jednoduše nadchnul. Nejen že jej stačí použít opravdu málo a krásně a dlouho drží, ale jde z vlasů i lehce vyčesat. Jako bonus krásné balení a nádherná vůně, která jde cítit po celý den. Za mě zatím nejlepší lak na vlasy, který jsem vyzkoušela.
klad Vůně
klad Výdrž
klad Vyčesání
klad Přirozený vzhled
klad Balení
příloha
avatar
Michaela
Lak na vlasy má specifickou, ale pro mne velice příjemnou vůni. Při nanášení je aplikace jednoduchá a není nutné použít laku příliš, protože má veliký rozptyl, a tak krásně nalakuje velikou část vlasů. Mínus shledávám v textuře vlasů po nalakování. Vlasy jsou na dotek hrubé, jako by byly zničené. Očekávala jsem, že tedy nepůjdou pak vlasy dobře rozčesat. Opak byl pravdou a vlasy jdou rozčesat nádherně.
klad Vůně
klad Výdrž
klad Textura vlasů
příloha
avatar
Alice
Lak jsem používala přes týden a mohu upřímně říct, že je to jeden z nejlepších laků, který jsem, kdy použila. Za prvé má příjemnou vůni, není to nic podobného drogérkovým lakům, který když stříknete, tak se vám chce hned kašlat. Za druhé mám po něm lesklé vlasy. A za třetí drží vlas tak, jak byl upraven a dokáže vytvořit objem (pro lidi se splihlými vlasy skvělá věc) Doporučuji
klad Lesklé vlasy po nanešení
klad Vůně
klad Nebyla potřeba použit velké množství
klad Výdrž
příloha
avatar
Zuzana
Už nějakou dobu jsem chtěla vyzkoušet nějaký produkt od Tomas Arsov, jelikož je vidět, že je opravdu znalý v tom, co dělá. Lak na vlasy dobře fixuje, hezky a dlouho drží. Poradí si i s baby hairs. Dá se vyčesat a nedělá slepené vlasy. Plusem je i, že pěkně voní.
klad Výdrž
klad Vůně
příloha
avatar
Hana
S lakem jsem velice spokojená, příjemné voní a také vydrží. Produkt jsem používala i za větrných podmínek, vlasy mi nedrželi pěkné kudrlinky, ale i tak odvedl pěknou práci. Vlasy vůbec nelepí. Profik bych určitě doporučila i známým, jelikož i cena je velice příjemná!
klad Kvalita
klad Nelepí
klad Lehký
příloha
avatar
Simona
Musím říct že krásně drží účes celý den. Neslepuje vlasy. A k tomu krásně voní. Určitě si lak koupím. Doporučuji všemi 10. Lak mě fakt mile překvapil jak krásně drží. Dlouho se mi nestalo že by mi pak pak hezky držel nakulmované vlasy. Skvělý. Není nic co by se mi nelíbilo
klad Voní
klad Drží celý den
klad Neslepuje vlasy
příloha
avatar
Veronika
Lak mi vyhovoval, co se tyče vůně. Vlasy držely, jak mají a opravdu lehce se rozčesávál, takže jsem je nemusela po každém použití mýt. Jediná nevýhoda byla velikost balení, kdy se mi dost špatně při aplikaci drželo, protože je moc velké. Při převážení toto také není úplně dobře řešené. Ale rozhodne bych lak doporučila!
klad Vůně laku
klad Lehké rozčesávání
klad Moc velké balení, těžko se při aplikaci drží
příloha příloha
avatar
Kristián
Tento produkt je absolutně božský. Ne jenom, že vůbec neslepuje vlasy, ale dokonce i rychle schne a účes fixuje na celý den. Snadno se vyčesává a nezanechává vůbec žádný nepříjemný film. Jeho vůně je tak příjemná, že nejspíše zůstanu u tohoto produktu. Vřele doporučuji.
klad rychle schne
klad příjemná vůně
klad snadno se rozčesává
klad nic
příloha
avatar
Petr
Produkt TOMAS ARSOV HOLD-UP jsem měl možnost zkoušet delší dobu, po aplikování na vlasy měl příjemnou vůni, oproti ostatním lakům. Ze začátku držel krásně tvar vlasů, které neslepoval a k večeru se dal vyčesat a tím pádem nebylo potřeba oplachovat hlavu.
klad vůně
klad držení tvaru
klad výdrž objemu
příloha
avatar
Karolína
Testovaný prdukt TOMAS ARSOV HOLD UP lak na vlasy mě mile překvapil, vlasy neslepuje jako předešlé laky které jsem vyzkoušela. Produkt hodnotím velmi pozitivně a mohu jen doporučit. Velmi mě zaujala vůně a design produktu, který je velmi pozitivní, určitě plánuji pokračovat v jeho používání.
klad vůně
klad design
klad struktura
klad výsledek
klad drží celý den
příloha
avatar
Andrea
Lak na vlasy TOMAS ARSOV HOLD-UP slibuje mnoho výhod. Musím uznat, že výdrž není špatná, ale co mě opravdu překvapilo, je jeho lehkost. Mám kudrnaté vlasy, které jsou náchylné na těžké produkty. S tímto lakem na vlasy mé vlny vydržely dlouho a neměly tendenci lehnout. Lak také disponuje silnou vůní, která nesedne všem. Překvapilo mne, jak dlouho byly mé vlasy cítit lehkou vůní. Jediná kritika směřuje k textuře vlasů po nastříkání. Vlasy mi přišly na omak drsné. Celkově jsem spokojená.
klad vůně
klad výdrž
klad lehkost
klad textura vlasů
příloha příloha
avatar
Květa
Z laku na vlasy jsem byla nadšená, vlasy krásně držely tvar celý den a vlasy se vůbec nelepily jako znám od všech jiných značek. Vůně byla velmi příjemná. Již teď vím, že tento produkt bude mít u nás doma vždy místo, jelikož až takovouhle spolehlivost jsem opravdu nečekala.
klad Vůně
klad Vlasy se nelepí
klad Drží tvar po celý den
klad Asi nic
příloha
avatar
Eliška
Vždy když mám nový lak na vlasy tak je pro mě priorita aby vlasy nezatěžoval a měl příjemnou vůni a texturu. A tento splňuje naprosto vše. Má designový obal, lak je velice jemný a drží naprosto skvěle. Vlasy nezatěžuje, jsou krásně hebké bez slepených vlasů. Mám nyní nový fén a ve spojení s tímto lakem byla fotka na místě
klad Nezatěžuje vlasy
klad příjemně voní
klad designový obal
klad příjemná textura
klad nic
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel